CEEB (4) - Teatre Grec

ds. 7/3/2020 13:01

Parcials

Creat per OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017


 

 

Pre Benjamí (45)

1200,0 km

10 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

Nil Aguilar Miñana

25:20

1:08

3:06

4:44

8:52

10:30

15:05

18:45

21:17

22:22

24:19

25:20

Escola del Mar

1:08

1:58

1:38

4:08

1:38

4:35

3:40

2:32

1:05

1:57

1:01

Adriana Albareda Florenda

28:23

1:50

4:16

6:03

9:37

12:42

15:11

19:36

23:14

24:35

26:48

28:23

Escola Orlandai

1:50

2:26

1:47

3:34

3:05

2:29

4:25

3:38

1:21

2:13

1:35

Miquel Aragonès Ros

26:40

1:06

2:45

5:21

9:16

11:59

15:04

19:28

20:46

23:44

25:37

26:40

Col·legi Pare Manyanet

1:06

1:39

2:36

3:55

2:43

3:05

4:24

1:18

2:58

1:53

1:03

Pau Aragones Ros

28:43

1:09

2:58

5:33

9:19

12:27

15:27

19:52

21:14

24:04

26:49

28:43

Col·legi Pare Manyanet

1:09

1:49

2:35

3:46

3:08

3:00

4:25

1:22

2:50

2:45

1:54

Ester Baqué Peramiquel

55:46

4:48

8:23

15:44

23:33

28:08

34:26

42:41

46:57

50:49

53:55

55:46

Independent

4:48

3:35

7:21

7:49

4:35

6:18

8:15

4:16

3:52

3:06

1:51

Isona Baqué Peramiquel

55:45

4:48

8:18

15:51

23:26

28:26

34:32

42:43

46:50

50:44

54:12

55:45

Independent

4:48

3:30

7:33

7:35

5:00

6:06

8:11

4:07

3:54

3:28

1:33

Aina Beltran Gomez

24:30

1:10

5:35

7:00

9:33

12:22

14:54

17:53

19:45

22:18

23:39

24:30

Independent

1:10

4:25

1:25

2:33

2:49

2:32

2:59

1:52

2:33

1:21

0:51

Ona Beltran Gomez

25:11

1:02

3:13

6:05

9:41

12:28

14:28

17:45

19:23

22:07

23:52

25:11

Independent

1:02

2:11

2:52

3:36

2:47

2:00

3:17

1:38

2:44

1:45

1:19

Samuel Bohorquez Muñoz

26:27

1:37

3:09

5:01

9:17

11:49

13:41

17:56

20:10

21:52

25:21

26:27

Escola del Mar

1:37

1:32

1:52

4:16

2:32

1:52

4:15

2:14

1:42

3:29

1:06

Alex Borras

18:48

1:07

2:34

4:09

6:48

8:22

9:48

14:13

14:54

16:20

17:54

18:48

Independent

1:07

1:27

1:35

2:39

1:34

1:26

4:25

0:41

1:26

1:34

0:54

Teo Borras

32:34

2:16

5:03

8:31

13:14

16:26

20:20

24:23

26:18

28:27

30:42

32:34

Independent

2:16

2:47

3:28

4:43

3:12

3:54

4:03

1:55

2:09

2:15

1:52

Kilian Bretcha Kerschbaumer

19:43

0:40

3:21

4:25

8:35

9:37

11:19

13:54

14:32

17:38

18:48

19:43

Escola Orlandai

0:40

2:41

1:04

4:10

1:02

1:42

2:35

0:38

3:06

1:10

0:55

Ona Domingo Arnau

17:50

0:52

2:09

3:20

5:53

7:40

10:03

12:53

13:52

15:08

16:51

17:50

Escola del Mar

0:52

1:17

1:11

2:33

1:47

2:23

2:50

0:59

1:16

1:43

0:59

Fausto Esparza Casillas

27:10

0:39

2:04

6:02

8:08

9:26

13:37

16:11

24:24

25:30

26:28

27:10

10:54

Escola Baldiri Reixac

0:39

1:25

3:58

2:06

1:18

4:11

2:34

8:13

1:06

0:58

0:42

*43

Paolo Esparza Casillas

27:23

0:43

1:56

6:09

8:20

9:43

14:34

16:25

24:41

25:40

26:24

27:23

10:54

Escola Baldiri Reixac

0:43

1:13

4:13

2:11

1:23

4:51

1:51

8:16

0:59

0:44

0:59

*43

Pau Fernandez Ginè

28:37

0:50

2:26

3:49

7:20

8:41

15:00

23:08

23:51

24:50

25:46

28:37

Escola Orlandai

0:50

1:36

1:23

3:31

1:21

6:19

8:08

0:43

0:59

0:56

2:51

Ernest Forner Bayo

18:39

0:59

2:39

4:01

7:08

8:42

11:44

14:39

15:38

16:48

17:53

18:39

Escola Voramar

0:59

1:40

1:22

3:07

1:34

3:02

2:55

0:59

1:10

1:05

0:46

Aniol Gargallo Pujol

27:07

0:38

1:58

6:18

8:42

9:49

14:57

16:34

24:52

25:42

26:32

27:07

10:54

Escola Baldiri Reixac

0:38

1:20

4:20

2:24

1:07

5:08

1:37

8:18

0:50

0:50

0:35

*43

Mariona Gonzalez Villalba

21:26

1:05

2:22

4:25

7:56

10:25

12:02

15:07

16:09

17:35

19:55

21:26

Escola del Mar

1:05

1:17

2:03

3:31

2:29

1:37

3:05

1:02

1:26

2:20

1:31

Nora Grafulla Pintado

26:47

0:40

2:23

3:28

6:50

8:38

14:59

22:57

23:49

24:51

25:44

26:47

Escola Orlandai

0:40

1:43

1:05

3:22

1:48

6:21

7:58

0:52

1:02

0:53

1:03

Marc Granda Sancho

24:08

1:23

3:16

5:29

9:30

12:56

14:20

19:25

20:27

21:51

23:23

24:08

Escola Font d'en Fargas

1:23

1:53

2:13

4:01

3:26

1:24

5:05

1:02

1:24

1:32

0:45

Victor Hernandez Hombravella

23:12

1:02

2:20

3:43

7:20

9:13

13:30

19:29

20:08

21:06

22:14

23:12

Escola Orlandai

1:02

1:18

1:23

3:37

1:53

4:17

5:59

0:39

0:58

1:08

0:58

Chedy Jelassi

19:25

0:55

2:21

3:57

7:45

9:18

11:25

15:07

15:48

17:01

18:20

19:25

Escola Voramar

0:55

1:26

1:36

3:48

1:33

2:07

3:42

0:41

1:13

1:19

1:05

Olívia Jordana Lopez

41:21

1:06

2:38

4:37

7:41

9:08

17:06

25:32

31:21

35:18

39:19

41:21

12:01

Agrupació Atlètica Catalunya

1:06

1:32

1:59

3:04

1:27

7:58

8:26

5:49

3:57

4:01

2:02

*43

Lukas La Grutta

16:59

-----

1:47

3:02

6:06

7:07

8:48

11:35

12:11

15:00

16:15

16:59

Escola Els Llorers

1:47

1:15

3:04

1:01

1:41

2:47

0:36

2:49

1:15

0:44

Teo Led Pallares

23:00

0:57

2:11

3:35

7:12

9:06

13:27

19:28

19:59

21:02

22:09

23:00

11:36

Escola Orlandai

0:57

1:14

1:24

3:37

1:54

4:21

6:01

0:31

1:03

1:07

0:51

*43

Pol Manzano Llobet

29:49

1:13

2:56

4:45

8:45

11:56

15:56

22:09

23:28

25:13

27:51

29:49

Escola del Mar

1:13

1:43

1:49

4:00

3:11

4:00

6:13

1:19

1:45

2:38

1:58

Claudia Merci Nomen

26:32

0:39

2:10

3:50

6:58

8:22

15:08

22:54

23:47

24:50

25:43

26:32

Escola Orlandai

0:39

1:31

1:40

3:08

1:24

6:46

7:46

0:53

1:03

0:53

0:49

Biel Meseguer Andreu

30:49

2:05

4:39

6:42

11:08

14:56

17:39

23:53

24:42

28:06

30:12

30:49

Escola Bogatell2

2:05

2:34

2:03

4:26

3:48

2:43

6:14

0:49

3:24

2:06

0:37

Ona Meseguer Andreu

30:50

1:58

4:44

6:40

11:34

14:47

17:45

23:22

24:46

27:36

30:15

30:50

Escola Bogatell2

1:58

2:46

1:56

4:54

3:13

2:58

5:37

1:24

2:50

2:39

0:35

Teo Mir Dalmau

23:00

0:51

2:12

3:29

7:07

9:06

13:43

19:27

19:58

20:58

22:10

23:00

Escola Orlandai

0:51

1:21

1:17

3:38

1:59

4:37

5:44

0:31

1:00

1:12

0:50

Mar Pablos Mateu

24:43

1:22

5:39

7:06

9:34

12:24

15:12

18:06

18:55

22:19

23:42

24:43

Independent

1:22

4:17

1:27

2:28

2:50

2:48

2:54

0:49

3:24

1:23

1:01

Victor Pablos Mateu

17:53

0:49

1:54

2:58

5:41

7:07

11:45

13:32

14:32

15:39

16:54

17:53

Independent

0:49

1:05

1:04

2:43

1:26

4:38

1:47

1:00

1:07

1:15

0:59

Oriol Perez Rodríguez

17:49

0:51

2:11

3:21

5:55

7:46

10:01

12:54

13:59

15:08

16:49

17:49

Escola del Mar

0:51

1:20

1:10

2:34

1:51

2:15

2:53

1:05

1:09

1:41

1:00

Carla Ribes Riera

27:26

1:09

4:05

5:53

9:19

12:19

14:58

19:09

22:41

24:15

26:07

27:26

Escola Orlandai

1:09

2:56

1:48

3:26

3:00

2:39

4:11

3:32

1:34

1:52

1:19

Pol Rodes Pascual

27:51

1:42

3:35

6:17

11:32

14:27

16:54

22:19

23:44

24:43

26:33

27:51

Escola Voramar

1:42

1:53

2:42

5:15

2:55

2:27

5:25

1:25

0:59

1:50

1:18

Hugo Roose

49:49

1:55

5:23

8:35

14:39

18:08

21:32

33:29

37:23

43:35

47:33

49:49

Independent

1:55

3:28

3:12

6:04

3:29

3:24

11:57

3:54

6:12

3:58

2:16

Sienna Roose

50:21

2:00

5:20

9:03

14:37

18:04

21:28

33:24

37:19

43:33

47:31

50:21

Independent

2:00

3:20

3:43

5:34

3:27

3:24

11:56

3:55

6:14

3:58

2:50

Ona Salat Llavayol

18:25

0:56

2:16

3:43

6:22

8:11

9:20

12:26

15:41

16:18

17:42

18:25

Escola Orlandai

0:56

1:20

1:27

2:39

1:49

1:09

3:06

3:15

0:37

1:24

0:43

Blai Sans

24:17

1:08

2:55

4:41

9:22

11:47

14:04

18:01

19:28

21:54

23:34

24:17

Escola Dolors Monserda

1:08

1:47

1:46

4:41

2:25

2:17

3:57

1:27

2:26

1:40

0:43

Alex Simon Serrano

21:18

0:49

2:23

3:52

6:57

8:38

12:40

16:26

18:40

19:18

20:33

21:18

Escola del Mar

0:49

1:34

1:29

3:05

1:41

4:02

3:46

2:14

0:38

1:15

0:45

Fabri Sissoko Bori

20:26

1:08

2:59

4:43

7:48

9:20

11:35

15:08

15:53

17:25

18:43

20:26

Escola Diputació

1:08

1:51

1:44

3:05

1:32

2:15

3:33

0:45

1:32

1:18

1:43

Aran Trillo Cabrol

20:21

0:59

2:41

5:01

8:11

10:19

12:22

15:27

16:31

17:54

19:32

20:21

Independent

0:59

1:42

2:20

3:10

2:08

2:03

3:05

1:04

1:23

1:38

0:49

Max Valero Garcia

46:51

4:22

7:16

10:00

15:48

23:26

27:29

34:11

35:51

38:43

45:04

46:51

20:22

Escola del Mar

4:22

2:54

2:44

5:48

7:38

4:03

6:42

1:40

2:52

6:21

1:47

*39

Martí Vázquez Piñol

41:23

1:08

2:43

4:40

7:56

9:19

17:01

25:31

31:18

35:21

39:19

41:23

Independent

1:08

1:35

1:57

3:16

1:23

7:42

8:30

5:47

4:03

3:58

2:04

 

 

 

 

Benjamí Masculí (13)

1,2 km 50 m

10 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(32)

2(35)

3(39)

4(37)

5(38)

6(41)

7(42)

8(47)

9(45)

10(200)

Meta

 

1

Biel Guasch Pont

11:50

1:56

2:52

4:17

4:49

5:50

6:32

8:04

9:25

10:28

11:25

11:50

Escola Guinardo

1:56

0:56

1:25

0:32

1:01

0:42

1:32

1:21

1:03

0:57

0:25

2

Adrià Robuster Pagès

14:30

1:52

3:13

5:13

5:56

7:33

8:36

11:01

11:56

12:36

14:03

14:30

Escola Voramar

1:52

1:21

2:00

0:43

1:37

1:03

2:25

0:55

0:40

1:27

0:27

3

Bruno Martinelli Ne

15:26

1:15

2:18

4:37

5:29

6:40

8:07

11:20

12:32

13:20

14:45

15:26

Independent

1:15

1:03

2:19

0:52

1:11

1:27

3:13

1:12

0:48

1:25

0:41

4

Quim Mestres Pons

15:43

2:10

3:34

5:16

6:10

7:19

9:12

11:42

12:54

13:34

15:09

15:43

Escola Orlandai

2:10

1:24

1:42

0:54

1:09

1:53

2:30

1:12

0:40

1:35

0:34

5

Martí Agulló Cabrol

16:06

1:19

2:22

4:50

5:36

7:13

8:18

11:29

13:20

14:11

15:37

16:06

FCOC (xino xano)

1:19

1:03

2:28

0:46

1:37

1:05

3:11

1:51

0:51

1:26

0:29

6

Sergio Hernandez Hombravella

18:13

1:51

3:05

5:01

7:06

8:32

9:43

12:31

14:31

15:16

17:23

18:13

Escola Orlandai

1:51

1:14

1:56

2:05

1:26

1:11

2:48

2:00

0:45

2:07

0:50

7

Maiol Eizaguirre Mallart

18:26

1:57

3:17

5:11

7:22

8:41

9:49

12:51

14:40

15:19

17:33

18:26

Escola Orlandai

1:57

1:20

1:54

2:11

1:19

1:08

3:02

1:49

0:39

2:14

0:53

8

Bernat Sans Llàcer

22:15

1:01

2:10

4:26

5:39

6:46

9:01

10:34

19:26

20:13

21:45

22:15

10:05

Escola Dolors Monserda

1:01

1:09

2:16

1:13

1:07

2:15

1:33

8:52

0:47

1:32

0:30

*45

9

Axel Alcay Martinez

23:23

1:40

2:57

5:13

6:50

8:19

9:43

13:41

15:32

16:56

20:17

23:23

Independent

1:40

1:17

2:16

1:37

1:29

1:24

3:58

1:51

1:24

3:21

3:06

10

Martí Méndez Santamaria

24:48

1:57

3:23

5:06

5:49

6:50

13:26

16:50

21:34

22:03

24:15

24:48

0:44

17:57

FCOC (BO)

1:57

1:26

1:43

0:43

1:01

6:36

3:24

4:44

0:29

2:12

0:33

*31

*45

11

Pol Monroy Tornos

30:44

1:50

3:16

5:20

6:34

8:55

10:03

13:26

27:05

27:38

30:06

30:44

Escola Guinardo

1:50

1:26

2:04

1:14

2:21

1:08

3:23

13:39

0:33

2:28

0:38

12

Jan Ginesta Gorro

35:28

3:56

6:03

11:55

14:34

17:49

22:08

27:21

30:18

32:01

34:46

35:28

FCOC (COC)

3:56

2:07

5:52

2:39

3:15

4:19

5:13

2:57

1:43

2:45

0:42

13

Arnau Baqué I Peramiquel

38:26

3:29

5:21

9:57

11:20

14:13

16:32

24:09

27:35

32:05

36:54

38:26

Independent

3:29

1:52

4:36

1:23

2:53

2:19

7:37

3:26

4:30

4:49

1:32

 

 

 

 

Benjamí Femení (7)

1,2 km 50 m

10 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(32)

2(35)

3(39)

4(37)

5(38)

6(41)

7(42)

8(47)

9(45)

10(200)

Meta

 

1

Martina Perez Rodríguez

16:57

1:44

3:00

5:24

6:29

7:59

9:13

11:47

13:24

14:07

16:18

16:57

Escola del Mar

1:44

1:16

2:24

1:05

1:30

1:14

2:34

1:37

0:43

2:11

0:39

2

Mariona Julià Gracia

20:46

1:54

3:28

7:11

8:25

9:59

11:29

14:33

16:11

17:37

19:36

20:46

Escola Orlandai

1:54

1:34

3:43

1:14

1:34

1:30

3:04

1:38

1:26

1:59

1:10

3

Júlia Gómez Medina

22:02

1:49

3:36

6:39

7:48

9:23

10:29

16:16

17:39

18:44

21:24

22:02

Escola Guinardo

1:49

1:47

3:03

1:09

1:35

1:06

5:47

1:23

1:05

2:40

0:38

4

Laia Rovira

22:08

2:08

3:53

6:19

8:48

10:09

11:07

15:36

17:45

19:07

21:30

22:08

Independent

2:08

1:45

2:26

2:29

1:21

0:58

4:29

2:09

1:22

2:23

0:38

5

Mariona Crehuet Ratera

25:57

2:00

3:33

6:17

6:54

8:24

10:34

17:35

22:12

24:10

25:14

25:57

Escola Solc

2:00

1:33

2:44

0:37

1:30

2:10

7:01

4:37

1:58

1:04

0:43

6

Sara Bohorquez Muñoz

26:10

3:04

4:59

5:38

9:17

11:32

13:43

17:54

21:41

22:50

25:07

26:10

Escola del Mar

3:04

1:55

0:39

3:39

2:15

2:11

4:11

3:47

1:09

2:17

1:03

7

Abril Crosas Sans

47:54

4:09

6:35

10:06

12:10

15:57

29:33

36:03

40:47

43:56

47:02

47:54

Escola Baldiri Reixac

4:09

2:26

3:31

2:04

3:47

13:36

6:30

4:44

3:09

3:06

0:52

 

 

 

 

Aleví Masculí (6)

1,3 km 75 m

11 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(31)

2(35)

3(39)

4(40)

5(38)

6(37)

7(41)

8(42)

9(50)

10(47)

11(200)

Meta

 

1

Joan Méndez Santamaria

14:18

0:24

1:51

3:11

4:03

5:03

5:47

6:58

8:17

10:41

13:19

13:54

14:18

FCOC (BO)

0:24

1:27

1:20

0:52

1:00

0:44

1:11

1:19

2:24

2:38

0:35

0:24

2

Eloy Hernandez Hombravella

20:05

0:33

2:34

4:42

6:12

7:27

8:44

10:28

12:35

15:15

18:40

19:34

20:05

Escola Orlandai

0:33

2:01

2:08

1:30

1:15

1:17

1:44

2:07

2:40

3:25

0:54

0:31

3

Ibai Arbonies Bigas

20:51

0:32

2:22

3:55

5:12

9:57

10:55

12:23

14:21

17:20

19:42

20:25

20:51

13:41

Independent

0:32

1:50

1:33

1:17

4:45

0:58

1:28

1:58

2:59

2:22

0:43

0:26

*45

4

Arnau Farré Malé

21:46

0:46

3:02

5:01

6:03

7:40

9:15

11:02

13:13

16:47

19:59

21:03

21:46

Institut Jaume Balmes

0:46

2:16

1:59

1:02

1:37

1:35

1:47

2:11

3:34

3:12

1:04

0:43

5

Lluc Batalla Grau

23:49

0:26

2:12

3:55

5:48

8:38

9:41

11:40

13:55

16:18

21:09

23:11

23:49

Institut Jaume Balmes

0:26

1:46

1:43

1:53

2:50

1:03

1:59

2:15

2:23

4:51

2:02

0:38

6

Miquel Borràs Alibès

25:02

0:36

2:39

4:37

9:43

11:15

12:48

14:55

17:28

20:08

23:29

24:32

25:02

Escola Baldiri Reixac

0:36

2:03

1:58

5:06

1:32

1:33

2:07

2:33

2:40

3:21

1:03

0:30

 

 

 

 

Aleví Femení (8)

1,3 km 75 m

11 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(31)

2(35)

3(39)

4(40)

5(38)

6(37)

7(41)

8(42)

9(50)

10(47)

11(200)

Meta

 

1

Noa Ginés Torrejón

17:22

0:30

2:17

3:57

4:56

6:07

7:04

8:46

10:25

12:58

15:58

16:55

17:22

Escola Guinardo

0:30

1:47

1:40

0:59

1:11

0:57

1:42

1:39

2:33

3:00

0:57

0:27

2

Martina Jordana Jutgla

25:50

0:39

2:27

4:24

5:42

6:58

8:06

9:56

12:18

15:12

24:03

24:57

25:50

Escola Claret

0:39

1:48

1:57

1:18

1:16

1:08

1:50

2:22

2:54

8:51

0:54

0:53

3

Mar Carulla Lechosa

25:52

0:38

2:27

4:25

5:41

7:03

8:02

9:58

12:19

15:15

24:06

24:59

25:52

Escola Claret

0:38

1:49

1:58

1:16

1:22

0:59

1:56

2:21

2:56

8:51

0:53

0:53

4

Sabina Forner Bayo

26:32

1:02

3:09

5:04

7:13

9:29

10:47

13:13

16:08

20:11

24:52

25:59

26:32

Escola Voramar

1:02

2:07

1:55

2:09

2:16

1:18

2:26

2:55

4:03

4:41

1:07

0:33

5

Elia Manzano Llobet

31:06

0:50

3:48

7:10

9:36

12:03

13:24

16:20

19:12

22:36

29:13

30:36

31:06

Escola del Mar

0:50

2:58

3:22

2:26

2:27

1:21

2:56

2:52

3:24

6:37

1:23

0:30

6

Clàudia Toro Tey

50:01

1:15

3:59

7:47

13:47

15:11

21:01

38:35

42:20

45:45

48:13

49:20

50:01

Institut Jaume Balmes

1:15

2:44

3:48

6:00

1:24

5:50

17:34

3:45

3:25

2:28

1:07

0:41

7

Clara Ibañez Millan

1:04:11

1:36

9:05

11:15

18:45

19:33

21:40

36:12

39:17

42:12

1:02:42

1:03:37

1:04:11

Independent

1:36

7:29

2:10

7:30

0:48

2:07

14:32

3:05

2:55

20:30

0:55

0:34

8

Bruna Agullo Cabrol

20:34

0:59

4:58

-----

-----

10:27

-----

12:20

15:33

-----

17:50

19:38

20:34

2:45

8:08

16:37

FCOC (xino xano)

0:59

3:59

5:29

1:53

3:13

2:17

1:48

0:56

*32

*37

*45

 

 

 

 

Infantil Masculí (6)

1,6 km 85 m

13 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(34)

2(32)

3(35)

4(37)

5(40)

6(43)

7(42)

8(50)

9(44)

10(41)

11(43)

12(47)

13(200)

Meta

 

1

Elan Pastori Quiñones

18:45

1:18

2:04

3:01

4:35

5:47

6:51

9:18

10:55

11:35

13:31

14:35

17:27

18:16

18:45

Institut Jaume Balmes

1:18

0:46

0:57

1:34

1:12

1:04

2:27

1:37

0:40

1:56

1:04

2:52

0:49

0:29

2

Bernat Farre Male

19:05

1:26

2:08

3:02

4:25

6:11

7:41

10:17

11:58

12:39

14:12

15:05

17:49

18:38

19:05

Institut Jaume Balmes

1:26

0:42

0:54

1:23

1:46

1:30

2:36

1:41

0:41

1:33

0:53

2:44

0:49

0:27

3

Marc Nel.Lo Martí

24:29

1:28

2:27

3:41

5:40

7:13

8:29

12:53

14:53

16:58

18:57

19:48

23:04

23:55

24:29

Institut Jaume Balmes

1:28

0:59

1:14

1:59

1:33

1:16

4:24

2:00

2:05

1:59

0:51

3:16

0:51

0:34

4

Einar Ganzer Thornes

26:41

1:08

2:38

3:37

5:08

7:01

8:08

10:22

16:43

17:19

19:37

21:44

25:20

26:06

26:41

Institut Jaume Balmes

1:08

1:30

0:59

1:31

1:53

1:07

2:14

6:21

0:36

2:18

2:07

3:36

0:46

0:35

5

Adrià Ibàñez Millan

41:19

2:13

3:18

4:29

6:30

14:01

16:09

21:04

24:59

26:11

34:04

35:18

39:55

40:51

41:19

Institut Jaume Balmes

2:13

1:05

1:11

2:01

7:31

2:08

4:55

3:55

1:12

7:53

1:14

4:37

0:56

0:28

6

Erik Ganzer Thornes

52:27

3:14

4:36

6:49

10:04

-----

16:29

22:22

33:21

34:57

39:20

44:51

49:37

51:25

52:27

Institut Jaume Balmes

3:14

1:22

2:13

3:15

6:25

5:53

10:59

1:36

4:23

5:31

4:46

1:48

1:02

 

 

 

 

Infantil Femení (7)

1,6 km 85 m

13 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(34)

2(32)

3(35)

4(37)

5(40)

6(43)

7(42)

8(50)

9(44)

10(41)

11(43)

12(47)

13(200)

Meta

 

1

Joana Monge Conti

21:17

1:16

1:56

2:58

5:14

6:37

8:02

11:20

12:31

13:24

16:46

17:25

20:13

20:52

21:17

Institut Jaume Balmes

1:16

0:40

1:02

2:16

1:23

1:25

3:18

1:11

0:53

3:22

0:39

2:48

0:39

0:25

2

Jana Masriera Margineda

29:52

1:40

3:34

4:46

7:00

11:06

12:39

16:09

18:09

19:05

22:19

23:08

28:18

29:27

29:52

FCOC (COC)

1:40

1:54

1:12

2:14

4:06

1:33

3:30

2:00

0:56

3:14

0:49

5:10

1:09

0:25

3

Irene Martinelli Ne

30:32

1:31

2:47

3:49

5:42

8:01

9:59

13:16

18:45

19:19

24:13

24:55

28:22

29:15

30:32

Institut Jaume Balmes

1:31

1:16

1:02

1:53

2:19

1:58

3:17

5:29

0:34

4:54

0:42

3:27

0:53

1:17

4

Sara Gonzalez

32:31

2:05

3:08

4:27

6:33

9:53

11:23

15:12

18:28

19:39

24:47

26:17

30:23

31:57

32:31

Independent

2:05

1:03

1:19

2:06

3:20

1:30

3:49

3:16

1:11

5:08

1:30

4:06

1:34

0:34

5

Laia Blancafort Guardiola

35:36

1:31

2:44

3:46

5:43

7:59

9:54

13:51

18:41

19:19

29:10

30:17

34:06

35:09

35:36

Institut Jaume Balmes

1:31

1:13

1:02

1:57

2:16

1:55

3:57

4:50

0:38

9:51

1:07

3:49

1:03

0:27

6

Queralt Ginesta Gorro

41:04

3:13

4:26

5:48

9:00

14:02

16:28

21:41

24:56

26:25

33:33

34:37

39:31

40:37

41:04

FCOC (COC)