CEEB (3) Putxet

ds. 8/2/2020 13:02

Parciales

Creado por OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017


 

 

Pre Benjamí (40)

0,9 km 55 m

11 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

Nil Aguilar Miñana

16:16

2:23

3:53

5:19

6:31

7:35

9:43

10:45

12:41

14:22

15:25

15:52

16:16

Escola del Mar

2:23

1:30

1:26

1:12

1:04

2:08

1:02

1:56

1:41

1:03

0:27

0:24

Adriana Albareda Florenda

23:52

4:33

6:48

8:25

10:57

12:47

15:53

16:38

18:05

20:47

22:28

23:03

23:52

2:43

Escola Orlandai

4:33

2:15

1:37

2:32

1:50

3:06

0:45

1:27

2:42

1:41

0:35

0:49

*44

Miquel Aragonès Ros

29:57

4:07

9:23

13:33

15:27

18:16

21:25

23:01

24:48

26:56

29:00

29:41

29:57

Col·legi Pare Manyanet

4:07

5:16

4:10

1:54

2:49

3:09

1:36

1:47

2:08

2:04

0:41

0:16

Pau Aragones Ros

30:07

4:23

9:34

13:32

15:36

18:16

21:46

22:59

25:03

27:23

29:16

29:46

30:07

Col·legi Pare Manyanet

4:23

5:11

3:58

2:04

2:40

3:30

1:13

2:04

2:20

1:53

0:30

0:21

Ester Baqué Peramiquel

46:31

10:04

13:26

17:54

21:50

25:19

32:28

34:30

37:57

41:22

44:02

45:44

46:31

Independent

10:04

3:22

4:28

3:56

3:29

7:09

2:02

3:27

3:25

2:40

1:42

0:47

Isona Baqué Peramiquel

46:45

9:09

13:08

17:48

21:51

24:59

32:34

34:27

37:59

41:24

44:02

45:46

46:45

Independent

9:09

3:59

4:40

4:03

3:08

7:35

1:53

3:32

3:25

2:38

1:44

0:59

Roc Batet Bellart

16:45

3:26

5:06

6:08

7:08

8:18

10:26

11:20

13:06

14:34

15:40

16:13

16:45

Escola Voramar

3:26

1:40

1:02

1:00

1:10

2:08

0:54

1:46

1:28

1:06

0:33

0:32

Samuel Bohorquez Muñoz

18:18

3:44

5:36

6:59

8:11

9:22

11:19

12:14

13:42

15:16

16:38

17:18

18:18

Escola del Mar

3:44

1:52

1:23

1:12

1:11

1:57

0:55

1:28

1:34

1:22

0:40

1:00

Oriol Bossa Valls

23:01

5:26

8:14

9:45

11:17

13:02

15:11

17:07

18:58

20:43

21:57

22:38

23:01

FCOC (COC)

5:26

2:48

1:31

1:32

1:45

2:09

1:56

1:51

1:45

1:14

0:41

0:23

Kilian Bretcha Kerschbaumer

11:48

2:00

3:05

4:05

4:56

5:57

7:35

8:08

9:17

10:41

11:10

11:27

11:48

Escola Orlandai

2:00

1:05

1:00

0:51

1:01

1:38

0:33

1:09

1:24

0:29

0:17

0:21

Ona Domingo Arnau

28:30

4:46

10:43

12:47

14:04

16:03

19:38

20:50

23:01

25:10

26:45

27:48

28:30

Escola del Mar

4:46

5:57

2:04

1:17

1:59

3:35

1:12

2:11

2:09

1:35

1:03

0:42

Fausto Esparza Casillas

14:27

2:30

4:04

5:01

5:58

7:31

9:12

9:48

10:51

13:03

13:53

14:12

14:27

Escola Baldiri Reixac

2:30

1:34

0:57

0:57

1:33

1:41

0:36

1:03

2:12

0:50

0:19

0:15

Paolo Esparza Casillas

15:39

3:25

5:13

6:14

7:11

8:30

10:28

10:57

11:57

13:47

15:06

15:23

15:39

Escola Baldiri Reixac

3:25

1:48

1:01

0:57

1:19

1:58

0:29

1:00

1:50

1:19

0:17

0:16

Pau Fernandez Ginè

11:53

2:00

3:07

4:11

4:58

6:04

7:38

8:13

9:17

10:33

11:16

11:32

11:53

Escola Orlandai

2:00

1:07

1:04

0:47

1:06

1:34

0:35

1:04

1:16

0:43

0:16

0:21

Ernest Forner Bayo

12:41

2:25

3:40

4:42

5:38

6:14

7:55

8:31

9:45

11:07

11:59

12:24

12:41

Escola Voramar

2:25

1:15

1:02

0:56

0:36

1:41

0:36

1:14

1:22

0:52

0:25

0:17

Èric Frias Boada

17:39

3:23

4:50

7:13

9:04

9:56

12:00

12:39

13:55

15:29

16:43

17:19

17:39

Escola Guinardo

3:23

1:27

2:23

1:51

0:52

2:04

0:39

1:16

1:34

1:14

0:36

0:20

Aniol Gargallo Pujol

14:25

2:23

3:55

4:57

5:51

7:28

9:08

9:44

10:42

12:56

13:51

14:12

14:25

Escola Baldiri Reixac

2:23

1:32

1:02

0:54

1:37

1:40

0:36

0:58

2:14

0:55

0:21

0:13

Julia Gonzalez Bernabeu

22:55

2:38

4:43

6:18

7:42

9:32

12:28

13:32

15:10

17:25

21:49

22:29

22:55

Escola del Mar

2:38

2:05

1:35

1:24

1:50

2:56

1:04

1:38

2:15

4:24

0:40

0:26

Mariona Gonzalez Villalba

20:14

3:40

5:45

7:43

9:33

11:06

13:58

14:56

16:20

18:04

19:22

19:52

20:14

Escola del Mar

3:40

2:05

1:58

1:50

1:33

2:52

0:58

1:24

1:44

1:18

0:30

0:22

Nora Grafulla Pintado

13:21

2:23

3:36

4:37

5:37

7:48

9:24

9:46

10:40

12:03

12:40

13:02

13:21

Escola Orlandai

2:23

1:13

1:01

1:00

2:11

1:36

0:22

0:54

1:23

0:37

0:22

0:19

Marc Granda Sancho

26:03

5:18

8:08

11:09

12:54

14:54

18:05

19:15

20:49

23:12

24:45

25:32

26:03

Escola Font d'en Fargas

5:18

2:50

3:01

1:45

2:00

3:11

1:10

1:34

2:23

1:33

0:47

0:31

Victor Hernandez Hombravella

19:16

5:25

6:36

9:32

10:25

11:29

13:12

13:44

14:46

16:54

18:02

18:35

19:16

Escola Orlandai

5:25

1:11

2:56

0:53

1:04

1:43

0:32

1:02

2:08

1:08

0:33

0:41

Chedy Jelassi

20:17

3:19

5:38

7:38

9:47

11:29

13:08

13:50

15:35

17:37

19:13

19:38

20:17

Escola Voramar

3:19

2:19

2:00

2:09

1:42

1:39

0:42

1:45

2:02

1:36

0:25

0:39

Pol Manzano Llobet

25:49

3:45

6:59

9:43

11:52

13:36

17:04

18:30

20:10

22:28

24:17

24:52

25:49

Escola del Mar

3:45

3:14

2:44

2:09

1:44

3:28

1:26

1:40

2:18

1:49

0:35

0:57

Roger Martí Torres

16:42

2:40

4:20

5:33

6:33

7:47

9:47

11:50

12:55

14:31

15:40

16:10

16:42

Escola Orlandai

2:40

1:40

1:13

1:00

1:14

2:00

2:03

1:05

1:36

1:09

0:30

0:32

Claudia Merci Nomen

14:47

2:38

4:15

5:40

6:51

8:28

10:57

11:29

12:30

13:36

14:13

14:35

14:47

Escola Orlandai

2:38

1:37

1:25

1:11

1:37

2:29

0:32

1:01

1:06

0:37

0:22

0:12

Biel Meseguer Andreu

26:48

4:14

6:17

8:02

10:08

12:14

15:27

17:30

19:35

22:48

25:05

26:29

26:48

Escola Bogatell2

4:14

2:03

1:45

2:06

2:06

3:13

2:03

2:05

3:13

2:17

1:24

0:19

Ona Meseguer Andreu

26:25

4:17

6:19

7:50

9:49

12:17

15:42

17:07

19:49

23:03

25:19

26:09

26:25

Escola Bogatell2

4:17

2:02

1:31

1:59

2:28

3:25

1:25

2:42

3:14

2:16

0:50

0:16

Teo Mir Dalmau

23:36

4:38

6:46

8:28

11:07

12:46

15:53

16:41

18:17

21:13

22:28

23:04

23:36

Escola Orlandai

4:38

2:08

1:42

2:39

1:39

3:07

0:48

1:36

2:56

1:15

0:36

0:32

Mar Pablos Mateu

14:56

2:58

4:25

5:35

6:35

7:54

9:18

9:56

11:28

13:03

13:58

14:28

14:56

Independent

2:58

1:27

1:10

1:00

1:19

1:24

0:38

1:32

1:35

0:55

0:30

0:28

Victor Pablos Mateu

11:28

2:01

3:03

3:58

5:04

5:59

7:26

7:54

8:50

9:57

10:45

11:09

11:28

Independent

2:01

1:02

0:55

1:06

0:55

1:27

0:28

0:56

1:07

0:48

0:24

0:19

Xavier Palacios Sapena

17:38

3:22

4:51

7:16

9:09

9:59

12:05

12:40

13:55

15:24

16:43

17:21

17:38

Escola Guinardo

3:22

1:29

2:25

1:53

0:50

2:06

0:35

1:15

1:29

1:19

0:38

0:17

Oriol Perez Rodríguez

13:33

2:18

3:28

4:29

5:32

6:30

8:23

9:06

10:14

11:42

12:41

13:08

13:33

Escola del Mar

2:18

1:10

1:01

1:03

0:58

1:53

0:43

1:08

1:28

0:59

0:27

0:25

Aleix Prat Guillén

16:51

3:42

5:21

6:25

7:29

8:35

10:42

11:45

13:04

14:50

15:55

16:26

16:51

Escola Voramar

3:42

1:39

1:04

1:04

1:06

2:07

1:03

1:19

1:46

1:05

0:31

0:25

Víctor Raventós Martínez

16:50

2:58

4:44

5:53

6:51

7:48

10:05

10:49

11:52

13:32

16:10

16:34

16:50

Escola Ítaca

2:58

1:46

1:09

0:58

0:57

2:17

0:44

1:03

1:40

2:38

0:24

0:16

Carla Ribes Riera

22:55

3:55

6:14

8:15

10:15

12:09

15:53

16:55

18:29

20:17

21:55

22:27

22:55

Escola Orlandai

3:55

2:19

2:01

2:00

1:54

3:44

1:02

1:34

1:48

1:38

0:32

0:28

Aleix Robuster Pagès

13:11

2:32

3:57

5:02

6:26

7:17

9:17

9:42

10:28

11:43

12:42

12:57

13:11

Escola Voramar

2:32

1:25

1:05

1:24

0:51

2:00

0:25

0:46

1:15

0:59

0:15

0:14

Ona Salat Llavayol

17:17

3:51

6:00

7:25

8:18

9:32

11:34

12:29

13:48

15:06

16:38

17:03

17:17

Escola Orlandai

3:51

2:09

1:25

0:53

1:14

2:02

0:55

1:19

1:18

1:32

0:25

0:14

Elunei Samaranch Lorca

15:36

3:23

5:13

6:14

7:13

8:30

10:17

10:53

11:50

13:44

14:50

15:24

15:36

Escola Baldiri Reixac

3:23

1:50

1:01

0:59

1:17

1:47

0:36

0:57

1:54

1:06

0:34

0:12

Alex Simon Serrano

14:42

2:31

3:47

4:47

6:02

7:03

8:51

9:31

10:35

11:51

12:55

13:27

14:42

13:53

Escola del Mar

2:31

1:16

1:00

1:15

1:01

1:48

0:40

1:04

1:16

1:04

0:32

1:15

*200

 

 

 

 

Benjamí Masculí (15)

0,9 km 55 m

11 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(45)

2(51)

3(46)

4(48)

5(50)

6(36)

7(49)

8(41)

9(44)

10(47)

11(200)

Meta

 

1

Biel Guasch Pont

9:46

1:43

2:20

3:09

4:04

4:56

5:44

7:11

8:18

8:48

9:09

9:33

9:46

Escola Guinardo

1:43

0:37

0:49

0:55

0:52

0:48

1:27

1:07

0:30

0:21

0:24

0:13

2

Adrià Robuster Pagès

11:29

2:33

3:04

3:49

4:42

5:28

7:02

8:32

9:52

10:39

11:00

11:19

11:29

Escola Voramar

2:33

0:31

0:45

0:53

0:46

1:34

1:30

1:20

0:47

0:21

0:19

0:10

3

Bruno Martinelli Ne

11:51

1:57

3:06

3:42

4:55

5:55

7:02

8:32

9:51

10:43

11:12

11:37

11:51

Independent

1:57

1:09

0:36

1:13

1:00

1:07

1:30

1:19

0:52

0:29

0:25

0:14

4

Martí Méndez Santamaria

12:03

2:25

3:14

5:01

5:41

6:53

7:51

9:23

10:40

11:27

11:41

11:54

12:03

FCOC (BO)

2:25

0:49

1:47

0:40

1:12

0:58

1:32

1:17

0:47

0:14

0:13

0:09

5

Quim Mestres Pons

12:51

2:27

3:30

4:54

6:16

7:00

8:03

9:32

10:57

11:44

12:16

12:39

12:51

Escola Orlandai

2:27

1:03

1:24

1:22

0:44

1:03

1:29

1:25

0:47

0:32

0:23

0:12

6

Arnau Fernández Giné

13:33

2:51

3:32

4:28

5:21

6:26

7:20

9:20

11:09

12:15

13:06

13:20

13:33

Escola Orlandai

2:51

0:41

0:56

0:53

1:05

0:54

2:00

1:49

1:06

0:51

0:14

0:13

7

Axel Alcay Martinez

14:25

1:45

2:22

3:03

4:09

4:53

5:42

7:04

8:42

10:29

10:45

11:09

14:25

9:51

Independent

1:45

0:37

0:41

1:06

0:44

0:49

1:22

1:38

1:47

0:16

0:24

3:16

*47

8

Pol Marquez Martínez

14:34

2:36

3:36

4:40

6:17

7:25

8:33

9:34

10:59

13:26

13:43

14:00

14:34

Escola Claret

2:36

1:00

1:04

1:37

1:08

1:08

1:01

1:25

2:27

0:17

0:17

0:34

9

Pol Monroy Tornos

15:19

2:14

2:49

4:02

5:11

6:15

7:15

11:48

13:23

14:17

14:48

15:07

15:19

Escola Guinardo

2:14

0:35

1:13

1:09

1:04

1:00

4:33

1:35

0:54

0:31

0:19

0:12

10

Sergio Hernandez Hombravella

20:23

1:41

2:16

8:50

9:37

10:18

12:00

13:08

17:31

18:24

19:54

20:13

20:23

Escola Orlandai

1:41

0:35

6:34

0:47

0:41

1:42

1:08

4:23

0:53

1:30

0:19

0:10

11

Arnau Baqué I Peramiquel

21:04

4:37

5:34

8:55

10:18

12:27

13:55

15:34

17:15

18:12

20:19

20:42

21:04

Independent

4:37

0:57

3:21

1:23

2:09

1:28

1:39

1:41

0:57

2:07

0:23

0:22

11

Oriol Feliu Dòria

21:04

4:32

5:34

8:54

10:18

12:26

13:55

15:34

17:15

18:11

20:16

20:41

21:04

6:34

FCOC (Farra-O)

4:32

1:02

3:20

1:24

2:08

1:29

1:39

1:41

0:56

2:05

0:25

0:23

*41

13

Maiol Eizaguirre Mallart

24:18

6:41

7:35

9:45

10:54

11:44

14:03

17:14

20:54

21:59

23:27

23:56

24:18

Escola Orlandai

6:41

0:54

2:10

1:09

0:50

2:19

3:11

3:40

1:05

1:28

0:29

0:22

14

Arnau Montaner Mateo

25:39

2:43

3:54

13:14

14:46

17:42

19:34

21:21

23:12

24:29

24:50

25:13

25:39

Escola Voramar

2:43

1:11

9:20

1:32

2:56

1:52

1:47

1:51

1:17

0:21

0:23

0:26

15

Jan Ginesta Gorro

26:35

4:03

5:46

9:17

12:13

14:22

17:25

20:00

23:03

24:31

25:55

26:22

26:35

FCOC (COC)

4:03

1:43

3:31

2:56

2:09

3:03

2:35

3:03

1:28

1:24

0:27

0:13

 

 

 

 

Benjamí Femení (6)

0,9 km 55 m

11 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(45)

2(51)

3(46)

4(48)

5(50)

6(36)

7(49)

8(41)

9(44)

10(47)

11(200)

Meta

 

1

Martina Perez Rodríguez

12:50

2:35

3:19

4:46

5:56

7:03

8:19

9:45

11:06

11:58

12:21

12:38

12:50

Escola del Mar

2:35

0:44

1:27

1:10

1:07

1:16

1:26

1:21

0:52

0:23

0:17

0:12

2

Ona Ferrer Rodriguez

14:46

2:46

3:37

4:50

6:21

7:38

9:18

11:06

12:33

13:20

14:14

14:34

14:46

Escola Orlandai

2:46

0:51

1:13

1:31

1:17

1:40

1:48

1:27

0:47

0:54

0:20

0:12

3

Mariona Julià Gracia

14:47

2:49

3:37

4:59

6:13

7:39

9:12

11:05

12:30

13:20

14:15

14:34

14:47

Escola Orlandai

2:49

0:48

1:22

1:14

1:26

1:33

1:53

1:25

0:50

0:55

0:19

0:13

4

Júlia Gómez Medina

19:35

2:57

4:02

6:00

9:27

11:04

12:46

15:13

16:55

17:52

18:26

19:15

19:35

Escola Guinardo

2:57

1:05

1:58

3:27

1:37

1:42

2:27

1:42

0:57

0:34

0:49

0:20

5

Abril Crosas Sans

34:53

5:20

6:56

13:09

15:24

17:28

19:53

24:24

29:21

31:55

33:15

34:23

34:53

Escola Baldiri Reixac

5:20

1:36

6:13

2:15

2:04

2:25

4:31

4:57

2:34

1:20

1:08

0:30

6

Sara Bohorquez Muñoz

36:47

13:55

15:01

17:07

18:38

20:18

22:00

27:50

30:23

32:02

32:40

33:23

36:47

Escola del Mar

13:55

1:06

2:06

1:31

1:40

1:42

5:50

2:33

1:39

0:38

0:43

3:24

 

 

 

 

Aleví Masculí (10)

1,0 km 55 m

12 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(31)

2(41)

3(51)

4(48)

5(50)

6(36)

7(49)

8(46)

9(45)

10(44)

11(47)

12(200)

Meta

 

1

Joan Méndez Santamaria

10:37

1:14

2:21

2:51

4:15

4:49

5:40

6:36

7:13

9:02

9:52

10:16

10:30

10:37

FCOC (BO)

1:14

1:07

0:30

1:24

0:34

0:51

0:56

0:37

1:49

0:50

0:24

0:14

0:07

2

Pau Gargallo Pujol

11:24

2:13

3:14

3:42

5:10

5:55

6:52

8:01

8:46

9:41

10:42

11:03

11:15

11:24

Escola Baldiri Reixac

2:13

1:01

0:28

1:28

0:45

0:57

1:09

0:45

0:55

1:01

0:21

0:12

0:09

3

Miquel Borràs Alibès

13:14

1:56

3:43

4:30

6:20

7:05

8:05

9:12

9:55

11:12

12:13

12:38

13:01

13:14

Escola Baldiri Reixac

1:56

1:47

0:47

1:50

0:45

1:00

1:07

0:43

1:17

1:01

0:25

0:23

0:13

4

Lluc Batalla Grau

14:12

2:01

3:14

4:05

5:59

6:49

7:58

9:07

9:58

12:18

13:11

13:39

13:59

14:12

Institut Jaume Balmes

2:01

1:13

0:51

1:54

0:50

1:09

1:09

0:51

2:20

0:53

0:28

0:20

0:13

5

Ibai Arbonies Bigas

15:50

5:54

6:59

7:37

9:34

10:17

11:21

12:23

13:15

14:25

15:11

15:25

15:40

15:50

Independent

5:54

1:05

0:38

1:57

0:43

1:04

1:02

0:52

1:10

0:46

0:14

0:15

0:10

6

Pau Gonzalez Bernabeu

19:18

3:06

4:48

6:02

8:29

9:20

10:49

12:52

14:28

16:10

17:48

18:40

19:08

19:18

Escola del Mar

3:06

1:42

1:14

2:27

0:51

1:29

2:03

1:36

1:42

1:38

0:52

0:28

0:10

7

Eloy Hernandez Hombravella

20:17

5:30

7:20

8:34

11:37

12:44

14:37

15:35

16:35

18:21

19:20

19:46

20:03

20:17

Escola Orlandai

5:30

1:50

1:14

3:03

1:07

1:53

0:58

1:00

1:46

0:59

0:26

0:17

0:14

8

Roc Serrano

28:55

8:38

10:42

11:44

14:08

15:36

16:55

18:57

19:50

22:19

24:10

27:48

28:20

28:55

28:42

AE Som Valors

8:38

2:04

1:02

2:24

1:28

1:19

2:02

0:53

2:29

1:51

3:38

0:32

0:35

*200

9

Kobe Mikel Gudayol Licciardello

30:01

2:49

8:32

11:46

16:48

17:57

19:36

21:00

22:34

23:47

24:51

29:23

29:47

30:01

Escola del Mar

2:49

5:43

3:14

5:02

1:09

1:39

1:24

1:34

1:13

1:04

4:32

0:24

0:14

10

Arnau Farré Malé

39:52

3:36

12:28

18:41

26:13

27:39

29:21

32:47

34:45

36:28

37:57

38:50

39:10

39:52

Institut Jaume Balmes

3:36

8:52

6:13

7:32

1:26

1:42

3:26

1:58

1:43

1:29

0:53

0:20

0:42

 

 

 

 

Aleví Femení (10)

1,0 km 55 m

12 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(31)

2(41)

3(51)

4(48)

5(50)

6(36)

7(49)

8(46)

9(45)

10(44)

11(47)

12(200)

Meta

 

1

Noa Ginés Torrejón

12:25

1:29

2:36

3:20

4:55

5:40

6:35

7:45

8:57

10:34

11:39

12:01

12:16

12:25

Escola Guinardo

1:29

1:07

0:44

1:35

0:45

0:55

1:10

1:12

1:37

1:05

0:22

0:15

0:09

2

Lidia Silvestre

15:08

2:03

3:31

4:10

7:06

8:05

9:10

10:52

11:58

13:03

14:11

14:29

14:57

15:08

Independent

2:03

1:28

0:39

2:56

0:59

1:05

1:42

1:06

1:05

1:08

0:18

0:28

0:11

3

Joanna Gimisó Alonso

16:47

1:40

3:03

4:02

6:04

6:57

8:41

9:48

12:53

13:43

14:37

16:17

16:33

16:47

Escola Guinardo

1:40

1:23

0:59

2:02

0:53

1:44

1:07

3:05

0:50

0:54

1:40

0:16

0:14

4

Sabina Forner Bayo

18:11

2:26

4:12

5:03

10:13

11:12

12:23

13:51

14:35

15:54

16:58

17:30

17:57

18:11

Escola Voramar

2:26

1:46

0:51

5:10

0:59

1:11

1:28

0:44

1:19

1:04

0:32

0:27

0:14

5

Elia Manzano Llobet

22:24

3:23

5:19

6:46

10:09

11:52

13:54

15:26

17:43

19:41

21:19

21:40

22:13

22:24

Escola del Mar

3:23

1:56

1:27

3:23

1:43

2:02

1:32

2:17

1:58

1:38

0:21

0:33

0:11

6

Àgata Castellà Gasol

32:13

4:54

6:49

9:10

12:23

13:42

15:51

18:25

27:02

28:01

29:28

31:34

31:51

32:13

21:25

Escola Orlandai

4:54

1:55

2:21

3:13

1:19

2:09

2:34

8:37

0:59

1:27

2:06

0:17

0:22

*45

7

Mar Carulla Lechosa

33:02

1:51

6:40

7:19

22:03

23:19

24:51

26:46

30:01

31:05

32:02

32:27

32:49

33:02

Escola Claret

1:51

4:49

0:39

14:44

1:16

1:32

1:55

3:15

1:04

0:57

0:25

0:22

0:13

8

Martina Jordana Jutgla

33:03

1:51

6:49

7:19

22:03

23:18

24:50

26:46

30:02

31:06

32:02

32:28

32:47

33:03

28:23

Escola Claret

1:51

4:58

0:30

14:44

1:15

1:32

1:56

3:16

1:04

0:56

0:26

0:19

0:16

*45

9

Aina Oltra Llorens

35:38

3:15

4:56

9:08

17:04

18:08

20:44

24:05

29:48

31:43

33:42

34:25

35:16

35:38

Institut Jaume Balmes

3:15

1:41

4:12

7:56

1:04

2:36

3:21

5:43

1:55

1:59

0:43

0:51

0:22

10

Emma Vidal Schmutz

35:39

3:15

5:00

9:09

17:05

18:11

20:45

24:09

29:49

31:43

33:41

34:25

35:25

35:39

Institut Jaume Balmes

3:15

1:45

4:09

7:56

1:06

2:34

3:24

5:40

1:54

1:58

0:44

1:00

0:14

 

 

 

 

Infantil Masculí (9)

1,3 km 75 m

12 C

 

Pos

Nombre

Tiempo

 

1(31)

2(41)

3(36)

4(46)

5(48)

6(49)

7(42)

8(44)

9(45)

10(51)

11(47)

12(200)

Meta

 

1

Nil Rovira Moratin

13:54

0:57

2:01

4:18

5:57

6:31

7:41

9:00

9:48

10:34

11:04

12:08

13:45

13:54

FCOC (UPC)

0:57

1:04

2:17

1:39

0:34

1:10

1:19

0:48

0:46

0:30

1:04

1:37

0:09

2

Elan Pastori Quiñones

15:59

1:38

2:44

5:29

7:22

8:01

9:59

12:02

12:56

13:46

14:23

15:33

15:48

15:59

Institut Jaume Balmes

1:38

1:06

2:45

1:53

0:39

1:58

2:03

0:54

0:50

0:37

1:10

0:15

0:11

3

Bernat Farre Male

16:09

1:36

2:42

5:25

7:18

8:00

9:57

12:02

12:56

13:43

14:20

15:32

15:48

16:09

Institut Jaume Balmes

1:36

1:06

2:43

1:53

0:42

1:57

2:05

0:54

0:47

0:37

1:12

0:16

0:21

4

Gabriel Campillo Hernández

17:22

2:13

3:15

6:29

8:15

8:51

11:10

12:54

13:51

14:52

15:33

16:55

17:12

17:22

Escola Guinardo

2:13

1:02

3:14

1:46

0:36

2:19

1:44

0:57

1:01

0:41

1:22

0:17

0:10

5

Marc Nel.Lo Martí

19:22

2:28

3:59

7:39

9:27

10:21

12:52

14:33

16:05

16:59

17:43

18:51

19:10

19:22

Institut Jaume Balmes

2:28

1:31

3:40

1:48

0:54

2:31

1:41

1:32

0:54

0:44

1:08

0:19

0:12

6

Einar Ganzer Thornes

20:15

2:02

3:20

6:48

8:11

9:14

12:21

14:28

15:22

17:37

18:21

19:45

20:05

20:15

Institut Jaume Balmes

2:02

1:18

3:28

1:23

1:03

3:07

2:07

0:54

2:15

0:44

1:24

0:20

0:10

7

Marti Güell Bracons

27:29

2:43

4:22

9:34

12:42

14:26

17:24

20:03

21:49

23:48

24:55

26:41

27:12

27:29

Institut Jaume Balmes